"Якщо в подружжі криза...", Джеймс Добсон, Свічадо, 2010Автор: tarko , 15 Февраль 2010 | Комментарии: 0

Метки: ,

У повсякденному житті нам доволі часто трапляються різні подружні проблеми: непорозуміння, зрада, залежність від алкоголю, насильство. І нам здається, що єдиним виходом може бути тільки розлучення. Але чи Ви колись задумувалися над тим, чяк можна його уникнути, врятувавши подружжя?


    Практичну допомогу у подоланні складних ситуацій і випробувань у подружжі пропонує психолог Джеймс Добсон у своїй книжці «Якщо в подружжі криза...», яка нещодавно вийшла друком у видавництві "Свічадо".
Автор популяризує принцип "твердої любові". Згідно з ним жінка або чоловік не можуть нехтувати погану поведінку свого подруга.
 Великий практичний досвід Джеймса Добсона, кваліфікованого психолога і колишнього професора педіатрії, свідчить, що завдяки принципу “твердої любові”, було врятовано і зцілено багато подруж.
В книжці «Якщо в подружжі криза...» від видавництва «Свічадо» також подано реальні історії з життя сімейних пар, які кожному з них розповідають про помилки, що їх допустили подруги, рятуючи власне подружжя. Тут подано також вказівки, як зробити подружжя добрим і щасливим. Бо тільки завдяки правильному підходу до подружнього конфлікту можна змінити розхитаний подружній зв'язок на прекрасне, здорове подружжя.
Якщо ви бачите, що «втрачаєте» кохану людину, якщо відчуваєте брак пошани і небажання з її сторони, то ця книга саме для вас! Книжка «Якщо в подружжі криза...» від видавництва «Свічадо» – багатолітній читацький улюбленець і лауреат престижних нагород. Десятиліттями вона не покидає список бестселерів, продовжуючи рятувати подружжя, що переживають кризу.
    Переглянути детальніше та замовити книжку можна на сайті видавництва – http://www.svichado.com/catalog/simya_ta_vyhovannya/seriya_lyubov-podruzhzhya-simya/681.html

 

 

Share
  • Share on Facebook
  • Add to Delicious
  • Googlize this post
  • Share on LinkedIn
  • Tweet It
  • Add to LiveJournal

Оставить комментарий

Комментарии

На этой странице еще нет комментариев.

Комментарии по RSS для этой страницы | RSS лента всех комментариев